Groepsindeling recreatieschaatsen

Heb jij je wel ingeschreven, maar sta je niet hieronder vermeld of sta je vermeld, maar dit klopt niet neem dan contact op met de coördinator recreatieschaatsen (Marjolein van Nes) via recreatieschaatsen@asv-almere.nl

Aanmeldingen recreatieschaatsen 2019/2020

Maandag 19:40 - 20:40

Martijn Dekker
Eva Hooghiemstra
Arnoud Keizer
Mark Meeuwisse
Yvonne Sival
Arno Timmermans
Lotte Timmermans
Sosha Timmermans
Sjoerd Wezenberg (trainer)
Roel Woudenberg

Donderdag 18:20 - 19:20

Marja Engel
Ynke Hornstra
Janny de Jager
Gitte Melenhorst
Peter Oudt
Dave de Roever
Dennis de Roever
Janneke Salomons
Rita van Schaik
Ingeborg Westenberg
Sjoerd Wezenberg (trainer)

Donderdag 19:40 - 20:40 VOL

Arjen Brink
Bert van Bunningen
Ger Casparie
Edwin Damhuis
Jacob Dekker
Edgar Donkervliet (trainer)
René Döpp
Leon Feenstra
Anne Feenstra
Oebele Hoekstra
Martin Huysmans
Piet Koole
William Roelofsen
Hemmo Sander
Rene Smit
Dennis Strik
Onno Wagemaker

Zondag 18:00 - 19:00

Edwin van Dijk
Martine Dijkstra (trainster)
Rene Döpp
Maarten Feenstra
Leon Feenstra
Daan de Geus
Jet Haire
Maurice Haire
Miranda Hulst (trainster)
Jeanette Kaandorp
Charlotte Kaandorp
Bram Leuverman
Inge Mol
Ineke Mol
Marjolein van Nes
Gerda van der Poel
Linda Pol
Robert Jan Prenger
Yael Prenger
Marijke Quist
Laura Salomons
Elvira van Schaik
Pim Schrama
Frans Jan Schuurman
Sophie Slagt
Doreen Stek
Jola Vocking
Maria Vonck
Sander van Yperen

Amsterdam Wedstrijdkaart

Edgar Donkervliet
Martin Huysmans
Robert Jan Prenger

Dronten Zondag 10:00 - 11:00

Frank Albers
Lidy Albers
Jan Baalman
Kay Beets
Nanja Bigot-leskens
Frans Bijma
Guillaume Casiez
Dick van der Flier
Pieter Former
Erwin den Hartog
Charles van der Horst (trainer)
Titia van der Horst
Marielle Jans
Yme de Jong
Neeltje Kielen
Jeanette Klaver
Henk Klein Poelhuis
John Kleinjan
Xander Lausberg
Josefien van Nes
Nico Ostheimer
Ton Peters
Christien Peters
Ellaline Roepers
Mark van Rossum
Anton Spaan (trainer)
Martin Staal
Adri Strijland
Wilma Tichelaar
Jacques Vink
Rob Zetz

Dronten Zondag 10:00 - 11:00
10 weekse schaatscursus

Etienne Bigot
Fred Dekker
Saskia Duisenberg
Nena Hooghiemstra (trainster)

Flexabonnementen

Maarten van Andel (10)
Han Deen (10)
Jan Gewald (5)
Yvonne Zetz (10)