Groepsindeling recreatieschaatsen

Heb jij je wel ingeschreven, maar sta je niet hieronder vermeld of sta je vermeld, maar dit klopt niet neem dan contact op met de coördinator recreatieschaatsen (Titia van der Horst) via recreatieschaatsen@asv-almere.nl

Aanmeldingen recreatieschaatsen 2020/2021

Amsterdam Maandag 19:40 - 20:40         VOL

Arno Timmermans

Jeanette Klaver

Klaas Pieter van der Meer

Leon Westenberg (trainer)

Lotte Timmermans

Maarten van Andel

Mark Meeuwisse

Nanja Bigot

Nico Ostheimer

Roel van Woudenberg

Rogier van Oosterhout

Roos Wilmink

Sosha Timmermans

Wilma Tichelaar

Yvonne Sival

 

Amsterdam Donderdag 18:20 - 19:20

Dave de Roever

Dennis de Roever

Gitte Melenhorst

Ingeborg Westenberg

Janneke Salomons

Janny de Jager

Maarten Feenstra

Marije Kerkhof

Marja Engel

Peter Oudt

Rita van Schaik-Martinet

Sjoerd Wezenberg (trainer)

Ynke Hornstra

 

 

Amsterdam Donderdag 19:40 - 20:40          VOL

Claartje Groot Roessink (trainer)

Dennis Strik

Edwin Damhuis

Ger Casparie

Hemmo Sander

Jacob Dekker

Jet Kooijman

Leon Feenstra

Martin Huysmans

Maurice Haire

Oebele Hoekstra

Onno Wagemaker

Piet Koole

Rene Döpp

Rene Smit

William Roelofsen

 

Amsterdam Zondag 18:00 - 19:00        VOL

Bram Leuverman

Charlotte Kaandorp

Daan de Geus

Doreen Stek

Elvira van Schaik

Frans Jan Schuurman

Gerda van der Poel

Ineke Mol

Inge Mol

Jeannette Kaandorp

Maria Vonck

Marijke Quist

Miranda Hulst (trainer)

Pim Schrama

René Döpp

Robert Jan Prenger

Sander van Yperen

 

Amsterdam Wedstrijdkaart

Martin Huysmans

Robert Jan Prenger

Dronten Zondag 10:00 - 11:00     GESLOTEN

Adri Strijland

Anton Spaan (trainer)

Charles van der Horst (trainer)

Christien Peters

Dick van der Flier

Ellaline Roepers

Frank Albers

Frans Bijma

Guillaume Casiez

Han Deen

Hans van Nijnatten

Jacques Vink

Jan Baalman

Jeanette Klaver

Jeffrey van Horn

John Kleinjan

Josefien van Nes

Kay Beets

Lidy Nieuwkamp

Maarten van Andel

Maarten Feenstra

Marielle Jans

Mark van Rossum

Martin Staal

Nanja Bigot-Leskens

Neeltje Kielen

Nena Hooghiemstra (trainer)

Nico Ostheimer

Paul Nijssen

Petra van Rossum

Rob Heeres

Rob Zetz

Saskia Duisenberg

Titia van der Horst

Ton Peters

Wilma Tichelaar

Xander Lausberg

Yme de Jong

 

Dronten Zondag 10:00 - 11:00
10 weekse schaatscursus

 

Flexabonnementen