Koninklijke onderscheiding voor “onze” Hannie

Mede oprichtster en sinds jaar en dag boegbeeld van het jeugdschaatsen van ASV, Hannie van Straaten, koninklijk onderscheiden voor haar verdiensten voor onze vereniging.
Zoals de Burgemeester zei: “alle andere pogingen van leden en bestuur om Hannie in het zonnetje te zetten liepen tot nu toe stuk op een absolute weigering door Hannie om “in the picture” te worden gezet”. Om een “lintje” kon ze niet heen, hoewel de eerste reactie, zoals te verwachten was, er niet een van grote blijdschap was. Maar een supertrotse vader een apetrotse Tom, een glunderende Jan en blije collega’s van school en ASV zorgden er uiteindelijk voor dat ook Hannie van de terechte waardering die haar ten deel viel ging genieten. Het was een mooi eerbetoon aan een heel bijzonder lid van onze vereniging.

randomness