De volgende ASV Weißensee challenge vindt plaats van 20 t/m 22 januari 2023.
Helaas is de aanmeldingstermijn verstreken.
Voorwaarden voor aanmelding:
- Aantal beschikbare plaatsen: Er zijn maximaal 30 plaatsen beschikbaar. Plaatsing op de wachtlijst is mogelijk.
- Lidmaatschap van de ASV is verplicht.
De kosten van het ASV-lidmaatschap worden apart in rekening gebracht (Tarieven). - Reissom: Omdat iedereen met eigen vervoer gaat hebben wij nu een offerte van hotel Lacus van donderdagavond (incl. diner) t/m maandagmorgen (incl. ontbijt). De reissom bedraagt € 398,00 excl vervoer.
- Lunchpakketten en gebruikte drankjes in het hotel zijn hierbij niet inbegrepen.
- Eventuele extra overnachtingen in het hotel dien je zelf te regelen en dien je zelf met het hotel af te rekenen.
- Reissom eenpersoonskamers: Er geldt een toeslag van € 25 voor een eenpersoonskamer. De reissom wordt dan € 423,00 excl. vervoer. Het aantal eenpersoonskamer is beperkt. Toewijzing gebeurt op basis van volgorde van aanmelding.
- Betaling: Een paar weken na de inschrijving ontvang je van de penningmeester een factuur. Het volledige bedrag in één keer in rekening gebracht. Voor de betaling geldt een betalingstermijn van 14 dagen. Pas na het voldoen van de reissom is de inschrijving definitief. Als de reissom niet binnen de gestelde termijn is betaald wordt je inschrijving ongeldig en zal de inschrijving verwijderd worden van de lijst.
- Annulering:
- Je kunt kosteloos annuleren tot 31 oktober 2022;
- Bij annulering tussen 31 okt. 2022 en 19 dec. 2022 betaal je 40% van de prijs. Maar niet als er iemand op de wachtlijst staat die op jouw plek naar de Weissensee kan/wil gaan.
- Bij annulering tussen 19 dec. 2022 en 12 jan. 2023 betaal je 70% van de prijs. Maar niet als er iemand op de wachtlijst staat die op jouw plek naar de Weissensee kan/wil gaan.
- Bij annulering na 12 jan. 2023 of bij late aankomst betaal je 90% van de prijs.
- In geval van een eerder vertrek betaal je gewoon 100% van de prijs.
- Wachtlijst: Als je op de wachtlijst wordt geplaatst worden er nog geen kosten in rekening gebracht. Pas als je van de wachtlijst afgaat ontvang je een factuur.