Status: de aanmeldperiode is verstreken. Indien u als wil aanmelden dan kunt u eventueel contact opnemen met de Weissensee-commissie via het contactformulier. Kies daarbij voor de categorie: 'Weissensee-challenge'.
Voorwaarden voor aanmelding:
- Aantal beschikbare plaatsen: Er zijn maximaal 30 plaatsen beschikbaar. Plaatsing op de wachtlijst is dan nog wel mogelijk.
- Lidmaatschap van de ASV is verplicht. De kosten van het ASV-lidmaatschap worden apart in rekening gebracht (Tarieven).
- Reissom: Omdat iedereen met eigen vervoer gaat hebben wij nu een offerte van hotel Lacus van donderdagavond (incl. diner) t/m maandagmorgen (incl. ontbijt). De reissom bedraagt € 430,00 exclusief vervoer.
- Lunchpakketten en gebruikte drankjes in het hotel zijn hierbij niet inbegrepen.
- Eventuele extra overnachtingen in het hotel dien je zelf te regelen en dien je zelf met het hotel af te rekenen.
- Reissom eenpersoonskamers: Er geldt een toeslag van € 25,00 voor een eenpersoonskamer. De reissom wordt dan € 455,00 exclusief vervoer. Het aantal eenpersoonskamer is beperkt. Toewijzing gebeurt op basis van volgorde van aanmelding.
- Betaling: Een paar weken na de inschrijving ontvang je van de penningmeester een factuur. Het volledige bedrag in één keer in rekening gebracht. Voor de betaling geldt een betalingstermijn van 14 dagen. Pas na het voldoen van de reissom is de inschrijving definitief. Als de reissom niet binnen de gestelde termijn is betaald wordt je inschrijving ongeldig en zal de inschrijving verwijderd worden van de lijst.
- Annuleringsvoorwaarden:
- Je kunt kosteloos annuleren tot 30 november 2023.
- Bij annulering tussen 30 november 2023 en 11 december 2023 betaal je 40% van de prijs. Maar niet als er iemand op de wachtlijst staat die op jouw plek naar de Weissensee kan/wil gaan.
- Bij annulering tussen 11 december 2023 en 8 januari 2024 betaal je 70% van de prijs. Maar niet als er iemand op de wachtlijst staat die op jouw plek naar de Weissensee kan/wil gaan.
- Bij annulering na 8 januari 2024 of bij late aankomst betaal je 90% van de prijs
- In geval van een eerder vertrek betaal je gewoon 100% van de prijs.
- Wachtlijst: Als je op de wachtlijst wordt geplaatst worden er nog geen kosten in rekening gebracht. Pas als je van de wachtlijst afgaat ontvang je een factuur.